Moral Bozukluğu ve 31 / Billur Fetiş Cut

Billur Kalkavan’ın programı için Uluç aceleyle bir cut yaptı filmden. Özer’in yaptığı logoyu da koyduk. Tayga’ların Ask It Why isimli lise grubunun Otuzbir isimli hard core parçası da eklendi, bu oldu. Böylece filmden bir takım görüntüler de ilk kez görülmüş oldu bir yerde. Cüneyt Özdemir de program boyunca Twitter’dan hayranlığını dile getirdi. Bir sonraki filmimizde kendisine gıyabında yer vereceğiz inşallah.

Film Hakkında sayfasına filmden kareler ekledik.

47 thoughts on “Moral Bozukluğu ve 31 / Billur Fetiş Cut”

 1. selam.nerde filmin bitmişi aralıkta geldi.ayrıca diyorsunuzki resimlerinizi gincelleyebilirsiniz ama ortada bişi yok deli olcam.deli olmadan bi yol gösterin lütfen.bend e gelip sizde fotağraf çekimine katılmıştım merek ediyorum.

 2. Film Aralık sonunda bitiyor. Bir kereye mahsus toplu gösterim yapacağız, bunun için Mars Entertainment ile görüşüyoruz. Akabinde buradan ücretsiz indirilebilecek ya da korsan DVD’cilerden temin edilebilecek.

 3. daha neşeli ve anlaşılır bi şarkı neden olmasın ska punkımsı bişşi olcagına

 4. filmde başka tarz parçalar da var. elektro pop, house vs. istanbul sound ağırlıklı. ali şahinbaş şu anda müzikleri tamamlamak üzere. içerik leş.

 5. niye aralık’ta diyonuz? aralık sonunda desenize. bekliyo insan.

 6. Aralık’tı ama son dakika gelişmesiyle !F’te gösterilme durumu ortaya çıkınca 1 ay ertelemek zorunda kaldık. 10 Şubat’tan itibaren gerçekten burada.

 7. D.C.C. içses: o kadar hızlı çekersek olacağı buydu, daha neyi nereye koyduk onu bulamadık. “post-production”da sıçtık.

 8. İnsan sabırlı olduğu için mi 31’cidir, 31’ci olduğu için mi sabırlıdır.

 9. 41 gün, 41 gece geyik.
  başka türlü geçmez zaman.

 10. enteresan rakamlar:

  3, 2, 1, 42, 41, .?.

  fibonacci sayı dizisi mi desem, lostumsu gizemler mi desem, yoksa zeka vakfı sorularından mıdır bilemedim.

 11. İf’de bu filmi nasıl izleyebilecez? Davetiyeyle mi, biletle mi?

 12. Bekle bekle geçmiyor günler, yetti gayri yayınlayın şu filmi, mailime gönderin beyler, izlediğimi kimseye söylemicem söz!

 13. merhaba arkadasLar Şu filmi rapide 4 Link atacaqınıza hotfile gibi MB bazında daha çok alan veren upload sitelerine Koyup 2 part yapmıs OLsa idiniz ne Hayra gecerdi ayrıca indirmesi daha pratik ve yayıLması daha hızLı OLurdu sadece bi tavsiye…

 14. Bekle bekle geçmiyor günler, yetti gayri yayınlayın şu filmi, mailime gönderin beyler, izlediğimi kimseye söylemicem söz!

 15. Bekle bekle geçmiyor günler, yetti gayri yayınlayın şu filmi, mailime gönderin beyler, izlediğimi kimseye söylemicem söz!

 16. Bekle bekle geçmiyor günler, yetti gayri yayınlayın şu filmi, mailime gönderin beyler, izlediğimi kimseye söylemicem söz!

Leave a Reply

Your email address will not be published.