16 thoughts on “Bugün Benim İçin Ne Yaptın?”

 1. Çok eğlendik hocam olay budur.

  Torrentden bedava indirip izlemenin vermiş olduğu gazla mı yazıyorum diye düşündüm ama film harbiden 10 numara olmuş.

  Çoğu sahnenin benzerini yaşamıştık dedik paso.ELİNİZE SAĞLIK.Özellikle erosun ve diğer herkesin oyunculukları mükemmeldi.Yeni çalışmalarını bekliyoruz.
  Bu arada filmin maddi desteğini nasıl karşıladınız onu çok merak ettik

 2. Teşekkürler. Markalar için reklam ve web filmleri yaparak bir arada çalışan bir ekibiz. Filmde ekip ve oyuncuların çoğuyla uzun süredir beraber çalışıyoruz. Şu anda aynı ekip ve oyuncuların bir kısmının olduğu bir sitcom çekiyoruz. Ekipmanın bir kısmı bizim. 3 tane Sony Z1 ve 1 EX3 kiraladık. Diğer yapım giderlerini de cebimizden karşıladık. Post prodüksiyonu da kendi içimizde yaptık. Buraya kadar herşey dijitaldi. Ticari kaygısı olmayan bir film olduğu için festival gösterimi için 35mm’ye basmak konusunda da Sinefekt ve İmaj destek oldular.

 3. O zaman bir kez daha cidden tebrik ediyoruz.Projelerinizi takip edeceğiz :)

 4. abi harikasınız başarılarınızın davamını dilerim böyle cesur bir film hayatım da görmedim ve muhteşem kelimesi size az gelir sizin için yeni bir tabir gerekir

 5. filmi izlemeden yorum yapan denyo ben,bugün benim için 2 sey yapan kuzen yüce rabbim seni korusun.. izleyeceuk bakalım nası bişi

 6. şu zamana kadar izlediğim en iyi amatör filmlerden birisi. hatta birçok pro filmden bile çok daha iyi. bu arada şu bahsettiğiniz taksi sahnesi hangi filmde onu da çok merak etmekteyim???
  başrollerin oyunculuğu muhteşem, eros ise bambaşka olmuş. bu arada sayenizde öğrendik ki isteyince olurmuş:)
  yeni projeleri heyecanla bekliyoruz…

Leave a Reply

Your email address will not be published.